do kasy suma: 0,00 zł

Alce Nero - wyjątkowa włoska marka o długiej historii 

Alce Nero to włoska marka zrzeszająca ponad 1000 rolników, pszczelarzy czy przetwórców ekologicznych. Zajmuje się produkcją żywności ekologicznej najwyższej jakości. Na rynku obecna jest od ponad 40 lat. Oferuje produkty BIO z prawdziwego znaczenia, które są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim bardzo zdrowe. Asortyment Alce Nero tworzą surowce pozbawione chemicznych dodatków. Dlatego są one tak wyjątkowe. Wymienić tutaj warto różnego rodzaju słodycze, kawy, kakao, makarony, miody czy sosy pomidorowe. 

Ekologiczne produkty najwyższej jakości od marki Alce Nero 

Historia włoskiej firmy Alce Nero sięga aż lat 70. XX wieku. Jej głównym założeniem jest dostarczanie konsumentom zdrowej, wartościowej i zdrowej żywności. Jednocześnie marka stawia na pozyskiwanie jej w sposób etyczny i odpowiedzialny. Stawia na organiczną uprawę roślin. Oferta Alce Nero jest dzisiaj bardzo szeroka. Są to przede wszystkim produkty włoskie. Wśród nich prym wiodą niewątpliwie makarony, które produkowane są z różnego rodzaju mąk. Warto też wspomnieć o octach, oliwach, pesto, miodach czy sosach różnego typu. 

Czym wyróżniają się produkty spożywcze Alce Nero?

Dzięki produktom Alce Nero każdy może zasmakować w swojej kuchni smaków prawdziwej Italii. Marka ta oferuje produkty ekologiczne, które pochodzą z różnych zakątków Włoch. Trudno o lepsze składniki do przygotowywania najpopularniejszych włoskich potraw. Asortyment Alce Nero jest bardzo szeroki i obejmuje łącznie ponad 400 różnych produktów. W naszym sklepie internetowym dostępne są tylko wybrane. Jednak z pewnością znajdziesz propozycje, które przypadną Ci do gustu. W końcu dobry smak i wysoka jakość obronią się zawsze. 

ALCE NERO

BULION W PROSZKU (WARZYWNY) BIO 120 g - ALCE NERO BULION W PROSZKU (WARZYWNY) BIO 120 g - ALCE NERO
Producent: ALCE NERO
Cena: 14,49 zł
szt.
KAKAO W PROSZKU FAIR TRADE BIO 75 g - ALCE NERO KAKAO W PROSZKU FAIR TRADE BIO 75 g - ALCE NERO
Producent: ALCE NERO
Cena: 11,59 zł
szt.
KAWA ZBOŻOWA INSTANT BIO 125 g - ALCE NERO KAWA ZBOŻOWA INSTANT BIO 125 g - ALCE NERO
Producent: ALCE NERO
Cena: 18,79 zł
szt.
KAWA ZBOŻOWA MOKA BIO 500 g - ALCE NERO KAWA ZBOŻOWA MOKA BIO 500 g - ALCE NERO
Producent: ALCE NERO
Cena: 12,59 zł
szt.

Sklep internetowy Shoper.pl Realizacja: Increo Studio

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl