do kasy suma: 0,00 zł

Almacabio - ekologiczne środki czystości produkcji włoskiej

Almacabio to włoska firma, która już od 1974 roku dostarcza na rynek wysokiej jakości ekologiczne detergenty. Są to środki czystości i produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała. Produkty Almacabio oparte są na biodegradowalnych w 100% roślinnych środkach powierzchniowo czynnych. Pakowane są w plastikowe butelki nadające się do recyklingu. W ofercie marki znaleźć można m.in. płyny do mycia naczyń, płyny do płukania tkanin, mydła w płynie, proszki do prania czy tabletki do zmywarek. 

Czym wyróżniają się produkty włoskiej marki Almacabio?

Detergenty Almacabio są tworzone na bazie naturalnych składników - nieszkodliwych dla zwierząt, ludzi i środowiska naturalnego. Są one dodatkowo biodegradowalne. Nie zawierają toksycznych i rakotwórczych substancji. Z tego powodu po produkty Almacabio bez obaw mogą sięgać także te osoby, które są uczulone na tradycyjne środki czystości. Poza tym są one bardzo skuteczne w działaniu. Pod tym względem dorównują standardowym detergentom. Są po prostu dla nich ekologicznym zamiennikiem.

Detergenty Almacabio - utrzymaj swój dom w czystości 

Produkty Almacabio są przede wszystkim silnie skoncentrowane. Czyni je to bardzo wydajnymi i ekonomicznymi w stosowaniu. Pod tym względem w wielu przypadkach wygrywają z klasycznymi środkami czystości. Są to detergenty skuteczne w walce z zabrudzeniami i plamami różnego rodzaju. Ich skuteczność potwierdzona jest laboratoryjnie. Ich opakowania nadają się do ponownego przetworzenia i same produkowane są właśnie w ten sposób. Trudno o produkty bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Zapoznaj się z szerokim i ciekawym asortymentem Almacabio w naszym sklepie internetowym. 

Sklep internetowy Shoper.pl Realizacja: Increo Studio

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl