do kasy suma: 0,00 zł

Arcaffe - prawdziwa włoska kawa na wyciągnięcie ręki

Arcaffe jest znaną włoską palarnią kawy z miejscowości Livorno. Jej historia rozpoczęła się jeszcze w wieku XIX. W roku 1893 do Włoch ze Szwajcarii przybył Antonio Meschini. Rozpoczął pracę jako magazynier w Caffe Carradini. Dwa lata później dołączył do niego brat Luigi, który otworzył własny sklep. W roku 1926 jego syn Francesco Meschini przygotował mieszankę kawy dla popularnej Cafe Roma Bar. Spółka o nazwie ARCAF powstała w roku 1945. Jednak lokalni mieszkańcy mieli problem z wymawianiem tej nazwy. Tak też firma dwa lata później zyskała nazwę Arcaffe. 

Co wyróżnia kawy marki Arcaffe na rynku?

Palarnia kawy speciality Arcaffe swoje mieszanki przygotowuje w dość nietypowy sposób. Ziarna z danych krajów są bowiem palone osobno. Miesza się je ze sobą dopiero po schodzeniu. To pozwala na wydobycie wyjątkowego smaku i aromatu poszczególnych kaw. Arcaffe ma w swojej ofercie kawy do ekspresu automatycznego, kawiarki czy french pressu. Dwie jej mieszanki - Roma i Mokacrema posiadają włoski certyfikat CSC. Oznacza to, że tworzone są z ziaren najwyższej jakości. 

Kawy Arcaffe stworzone dla prawdziwych kawoszy 

Mieszanki kaw Arcaffe cieszą się dużym uznaniem wśród kawoszy. Mimo to ta włoska palarnia speciality nie osiada na laurach i nadal się prężnie rozwija. Jej właściciele wykorzystują ziarna najwyższej jakości. Są one kontrolowane na wszystkich etapach produkcji, tak aby kawa miała najlepszy smak i aromat. Arcaffe jest też członkiem pionierem SCAE - Europejskiego Stowarzyszenia Kawy Specjalistycznej. Jej kawy mają też certyfikat ACE. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz mieszankę idealną dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą. 

Arcaffe

Arcaffe Giannutri Arcaffe Giannutri
Producent: Arcaffe
Cena: 89,00 zł
Arcaffe Gorgona 1kg Arcaffe Gorgona 1kg
Producent: Arcaffe
Cena: 79,00 zł
Arcaffe Gorgona 250g Arcaffe Gorgona 250g
Producent: Arcaffe
Cena: 37,90 zł
Arcaffe Meloria 1kg Arcaffe Meloria 1kg
Producent: Arcaffe
Cena: 104,00 zł
Arcaffe Meloria 250g Arcaffe Meloria 250g
Producent: Arcaffe
Cena: 27,00 zł
Arcaffe Mokacrema 250g Arcaffe Mokacrema 250g
Producent: Arcaffe
Cena: 19,00 zł

Sklep internetowy Shoper.pl Realizacja: Increo Studio

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl