do kasy suma: 0,00 zł

Wyjątkowe makarony prosto z Włoch - Dalla Costa

Dalla Costa to jeden z największych producentów makaronu w całych Włoszech. Firma powstała na bazie doświadczeń zebranych przez trzy pokolenia. Cały czas pracuje nad swoją ofertą, opracowując nowe receptury. Historia marki Dalla Costa liczy ponad 25 lat. Dzisiaj doskonale znana jest ona nie tylko we Włoszech, ale i w wielu zakątkach świata. Makarony Dalla Costa trafiają do 51 krajów, w tym do Polski. Są cenione z uwagi na swoją wysoką jakość, doskonały skład i wyjątkowy smak. 

Czym makarony Dalla Costa wyróżniają się na tle konkurencji?

Celem istnienia marki Dalla Costa jest tworzenie produktów najwyższej jakości. Dlatego firma sięga po takie surowce jak krystalicznie czysta woda czy mąka durum. Nie mniejsze znaczenie ma sam proces produkcji makaronów Dalla Costa. Z jego odpowiednią twardość odpowiada mąka semolina z pszenicy durum. Z kolei do wykorzystywanych w tym przypadku przypraw i warzyw nie dodaje się barwników czy sztucznych aromatów. Wszystkie surowce są w 100% naturalne. Docenili to konsumenci niemal na całym świecie. 

Co świadczy o wyjątkowości makaronów Dalla Costa? 

Wszystkie makarony Dalla Costa są wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości IFS i BRC. Produkowane są z poszanowaniem środowiska. Firma nie stosuje żadnych nawozów, pestycydów, środków chwastobójczych czy GMO. Dalla Costa ma w swojej ofercie makarony ekologiczne stworzone specjalnie dla małych dzieci. Podawane mogą być one niemowlętom nawet poniżej 12. miesiąca życia. Makarony tej włoskiej marki są też uważane za koszerne. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz. Ciekawą propozycją są np. pożywne i zdrowe makarony warzywne. 

Sklep internetowy Shoper.pl Realizacja: Increo Studio

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl