do kasy suma: 0,00 zł

Illy - synonim doskonałej, włoskiej kawy

Illy to włoska marka, która doskonale znana jest na całym świecie. Jej historia związana jest z osobą Francesco Illy’ego urodzonego w Temesvar. To on podczas I wojny światowej przybył do Triestu jako oficer armii Austro-węgierskiej i założył firmę działającą w sektorze kawy i kakao. Szybko jednak skoncentrował się na samej kawie, co przyniosło mu ogromną sławę. Illy cały czas rozwijał swoją ofertę. W roku 1935 wymyślił nawet specjalny automat do kawy. Szybko rozpoczął eksport produktów poza Triest. 

Czym wyróżniają się na tle konkurencji kawy Illy?

Dzisiaj Illy to duża firma międzynarodowa, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej produkty sprzedawane są w niemal 130 krajach na całym świecie, także w Polsce. Kawy Illy pochodzą z kilku regionów - Indii, Brazylii, Kostaryki, Etiopii oraz Kolumbii. Są doskonale wyważone między goryczą, kwasowością i słodyczą. Pozwalają na zaparzenie doskonałego w smaku i niezwykle aromatycznego espresso. Kawa Illy sprawdza się świetnie w ekspresach kolbowych, ale przygotowywać ją można także innymi metodami parzenia kawy. 

Kawa ziarnista i mielona Illy - w czym tkwi jej sekret?

Illy to marka o bardzo długiej historii. Jej początki sięgają bowiem roku 1933. Dzisiaj firmą kieruje ją trzecia generacja rodziny z CEO Andreą Illy na czele. Kawy Illy są bogate i pełne smaku, a przy tym niezwykle wyraziste. Cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Zachwycają smakiem i aromatem prawdziwych kawoszy. Illy ma w swojej ofercie zarówno kawy ziarniste, jak i mielone. Znajdziesz je oczywiście w naszej szerokiej ofercie. Produkty Illy sprzedawane są w praktycznych puszkach wielokrotnego użycia, które chronią kawę przed zwietrzeniem.

Illy

Sklep internetowy Shoper.pl Realizacja: Increo Studio

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl