do kasy suma: 0,00 zł

Kimbo - wyjątkowa kawa z włoskiej palarni

Kimbo to firma, która powstała w Neapolu w latach 60. XX wieku. Jej założyciele - bracia Rubino szybko osiągnęli na rynku duży sukces. Ich wyjątkowe espresso podbiło serca wielu osób i tak powstała marka Kimbo. Co ciekawe, od lat 90. ubiegłego wieku to druga najpopularniejsza kawa paczkowana w całych Włoszech. Doskonale znana jest także w innych krajach. Kawy Kimbo parzyć można w kawiarce, french pressie czy ekspresie ciśnieniowym. Cechują się bardzo intensywnym smakiem i bogatym aromatem. W tym tkwi tajemnica ich sukcesu. 

Czym charakteryzują się kawy ziarniste Kimbo?

Kimbo ma w swojej ofercie przede wszystkim kawy, które są zazwyczaj 100% Arabikami. Spotkać się też można z mieszankami Arabiki z Robustą. Do wyboru są kawy mocniejsze i nieco bardziej delikatne. Pochodzą z wysokiej jakości upraw afrykańskich i azjatyckich. Wypalane są zgodnie z klasyczną, włoską recepturą. Mają wyjątkowy smak i aromat. Na przestrzeni lat Kimbo wprowadziła na rynek wiele mieszanek kaw. Dlatego każdy kawosz powinien znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą. 

Jak należy parzyć kawy z palarni Kimbo?

Kawy Kimbo wykorzystać można zarówno do przygotowania aromatycznego espresso, jak i mlecznego cappuccino czy latte. Są bowiem bardzo uniwersalne. Doskonale sprawdzają się w ekspresach ciśnieniowych, french pressach i kawiarkach. Kawy Kimbo są sprzedawane w nowoczesnych, pakowanych próżniowo opakowaniach. Firma bardzo wcześnie zdecydowała się na ich wprowadzenie do swojej oferty. Trudno się więc dziwić, że dzisiaj Kimbo to synonim najlepszej, włoskiej kawy. Marka ta jest doskonale znana na całym świecie, także w Polsce.

Kimbo

Kimbo Extra Cream Kimbo Extra Cream
Producent: Kimbo
Cena: 73,00 zł
Kimbo Extreme Kimbo Extreme
Producent: Kimbo
Cena: 114,00 zł
Kimbo Prestige Kimbo Prestige
Producent: Kimbo
Cena: 100,00 zł
Kimbo Top Flavour Kimbo Top Flavour
Producent: Kimbo
Cena: 117,00 zł

Sklep internetowy Shoper.pl Realizacja: Increo Studio

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl