do kasy suma: 0,00 zł

Monari Federzoni - wyjątkowe produkty prosto z Włoch

Monari Federzoni to włoska firma, która od ponad 100 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości octu balsamicznego z Modeny. To rodzina Federzoni jako pierwsza w całych Włoszech w roku 1912 uzyskała licencję na jego sprzedaż. To za jej sprawą produkt ten zyskał dużą popularność na całym świecie. Firma do dzisiaj prowadzona jest przez rodzinę Federzoni. Aktualnie zarządza nią już czwarte pokolenie. W swojej ofercie ma już nie tylko octy balsamiczne, ale i inne produkty kojarzące się nierozerwalnie z kuchnią włoską. 

Prawdziwy ocet balsamiczny z Modeny od Monari Federzoni

Prawdziwy ocet balsamiczny pochodzi z Modeny. Do tego chyba nikogo nie trzeba przekonywać. To właśnie tam ponad 100 lat temu powstała najsłynniejsza na świecie wytwórnia octów Monari Federzoni. Niezmiennie od lat dla tej włoskiej firmy najważniejsza jest tradycja. Dlatego jej produkty są tak wyjątkowe. Z drugiej strony marka nie ucieka od nowoczesnych rozwiązań. Nieustannie testuje nowe smaki i kompozycje, wprowadzające je do swojej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Co można znaleźć w ofercie marki Monari Federzoni?

Ocet balsamiczny z Modeny Monari Federzoni znany jest na całym świecie. Jednak marka ma w swojej ofercie także inne produkty. Firma nie osiada na laurach i cały czas poszerza swój asortyment. Stawia także na tradycyjne octy np. z jabłek czy oryginalne kremy z octu balsamicznego. Za Monari Federzoni niezmiennie od lat stoją prawdziwi pasjonaci. Dla nich ocet balsamiczny nie ma żadnych tajemnic. Jest wręcz przeciwnie - to źródło inspiracji, które nigdy się nie kończy. Przekonaj się o tym sam, testując produkty z naszego e-sklepu. 

MONARI FEDERZONI

Sklep internetowy Shoper.pl Realizacja: Increo Studio

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl