do kasy suma: 0,00 zł

Valverbe to niesamowita mieszanka starożytnych tradycji zielarskich i zaawansowanych badań nad nowymi technologiami produkcji. Firma powstała w 1985 roku w Bellino - w położonej na wysokości 1500 m n.p.m. dolinie Val Varaita - dziewiczej scenerii, perle alpejskiej architektury, gdzie człowiek i natura znajdują właściwą równowagę, szanując się nawzajem.

Dedykowana uprawie, suszeniu i przetwarzaniu organicznych ziół leczniczych, Valverbe ma obecnie siedzibę w Melle, w centrum doliny Val Varaita. Valverbe - spółdzielcza firma rolnicza - znana szczególnie z „górskich herbat ziołowych” działa według unikalnej logiki, od uprawy do gotowego produktu zapakowanego w filtry.

Ich zioła - organiczne, wolne od GMO i świeżo zebrane - są suszone przy użyciu innowacyjnego systemu „otwartokomórkowego”, który usuwa wodę, ale zachowuje nienaruszoną błonę komórkową, a także składniki aktywne, aromat i smak: to prawdziwa rewolucja w porównaniu z tradycyjnym systemem, wyniki są niesamowite!

Suszone tą metodą zioła po ponownym nawodnieniu pęcznieją i odzyskują jędrność świeżych roślin, tworząc w ten sposób optymalne warunki do efektywnego procesu ekstrakcji podczas przygotowywania herbaty ziołowej.

Po oczyszczeniu, przesianiu, zmieleniu do odpowiedniego rozmiaru oraz wymieszaniu w odpowiednich proporcjach według tradycyjnych receptur, zioła są „naturalnie” oczyszczane z ładunku bakteryjnego i pakowane w podwójnie owinięte filtry z bawełny organicznej, bez zszywek drucianych.

Valverbe

  • <
  • 1
  • |
  • 2
  • >

Sklep internetowy Shoper.pl Realizacja: Increo Studio

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl